מייבש אוויר דחוס

לקבלת ייעוץ, פרטים והצעת מחיר לאחד משירותינו

אנא השאירו פרטים ונציגנו המקצועיים ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך גם
מדחס בוכנה

מדחס בוכנה

מה היא בוכנה, וכיצד היא יכולה לשמש עבור דחיסת אוויר? אם אתם לא יודעים בדיוק במה מדובר, נפתח ונסביר כי בוכנה היא למעשה רכיב מכני

לקריאת המאמר »

למה אנו צריכים אוויר יבש? מה כל כך בעייתי בזה שיש לחות גבוהה? האם זה לא רק לא נעים אלא גם יכול להיות בעייתי לפעילותו של מפעל גדול? רק בגלל העובדה שמייבשי אוויר דחוס הם כלים נפוצים וחשובים מאוד במגזר התעשייתי אפשר להבין שהלחות אינה רצויה, אך במאמר זה אנו בטריו אייר נסביר לכם לפרטי פרטים עד כמה הלחות מסוכנת וכיצד מייבש האוויר פותר את הבעיה.

האקלים הישראלי לח במיוחד

האקלים הישראלי יכול להיות מהנה במיוחד בעיקר עבור תיירים. תיירים רבים מגיעים לכאן מארצות אירופה ומוצאים בפה סוף סוף את חופי הים שהם מחפשים עם אקלים חם, ולח במיוחד. הבעיה היא שהטמפרטורה הגבוהה שיש כאן בימי הקיץ ובכלל הלחות הגבוהה שמאפיינת את כל המזרח התיכון יכולים להיות פוגעניים במיוחד. הלחות הגבוהה, שהיא למעשה טיפות מים שנמצאים באוויר, יכולים לגרום למגוון רחב של פגיעות במפעלים ובמקומות תעשייתיים נוספים וכל מה שיניתן לעשות הוא לחפש פתרונות יצירתיים. לנו בטריו אייר יש פתרון יצירתי, מייבש אוויר דחוס, וזה הזמן להבין מה זה אומר.

אילו חסרונות מונע מייבש האוויר על ידי סילוק הלחות?

  • לחות גבוהה יכולה לגרום למגוון רחב של פגיעות כאשר הידועות ביותר מוכרות בוודאות גם לכם. לחות גבוהה יכולה לגרום לקורוזיה למתכות, היא יכולה לגרום לעץ להתנפח והיא יכולה גם לפגוע במוצרי מזון ובכל מיני מוצרים אחרים. עם זאת, כאשר אנו מדברים על המתאר התעשייתי, הפגיעה העיקרית הייתה ונשארת החלודה. החלודה יכולה להתרחש במגוון רחב של מכונות וצנרות, כמו למשל פגיעה בצנרות אוויר, נזילות מצינורו מים וכו'.
  • עוד אחת מהפגיעות הרשות ביותר של הלחות היא בכלים פנאומטיים. כלים פנאומטיים הם למעשה הכלים החשובים שמניעים פסי ייצור שלמים על ידי לחץ אוויר, וברגע שיהיו תנאי לחות גבוהים, הם עלולים להיהרס. הפגיעה בכלים פנאומטיים ומכונות אחרות ניזוקים מאוד ועלות התיקון שלהם יכולה להיות גבוהה מאוד, מה גם שהפגיעה הדרגתית וקשה למדוד אותה בפרק זמן קצר. יחד עם זאת, הכלי או המכונה בעצמם יפעלו בצורה פחות יעילה.
  • בגלל שיש תנאי לחות גבוהים, נתפשים גם באותן טיפות מים חלקיקי אבק ומזהמים. המזהמים לא יכולים להיתפש במולקולות האוויר אלא מנצלים את טיפות המים המזעריות שנישאות בו וכך למעשה מייבש אוויר לא רק מונע את נזקי המים עצמם אלא גם מונע את הזיהום של מוצר או תהליך מסוים. מייבש אוויר דחוס הופך להיות כלי רב שימושי גם כדי לשפר את האיכות הכללית של תהליך מסוים כאשר אוויר יבש יתרום לעבודה טובה יותר.

לבחור מייבש אוויר דחוס שמתאים לכם

כשם שיש מגוון רחב של מדחסי אוויר, יש גם מגוון רחב של מייבשי אוויר דחוסים. הם יכולים להיות גדולים או קטנים, יכול להיות שקט יותר או רועש יותר וכמובן שגם קצב תפוקת העבודה שלו משתנה בהתאם לצרכים של המפעל וכמובן לתקציב. אנו בטריו אייר תמיד נהיה כאן לשירותכם כדי להסביר ולייעץ מה יהיה מייבש האוויר הכי טוב עבורכם, זאת בנוסף לצנרות אוויר או כל חלק אחר שמשתלב במערכת לעבודה חלקה ועמידה לשנים רבות.

מייבש אוויר דחוס
נגישות