מערכת טיהור אוויר

לקבלת ייעוץ, פרטים והצעת מחיר לאחד משירותינו

אנא השאירו פרטים ונציגנו המקצועיים ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך גם
מחולל חמצן - טריו אייר

מחולל חמצן תעשייתי

חברות רבות ושונות יכולות ליהנות ממכונת מחולל חמצן. גז חמצן הוא קריטי בפעילויות רבות התומכות בחיים ובתגובות כימיות חיוניות בתעשייה. אם אתם מחפשים מחוללי חמצן

לקריאת המאמר »
מדחס אוויר - טריו אייר

קומפרסור מושתק

קומפרסורים מהווים כלי מאוד חשוב בעסקים ובתעשיות שונים. מדובר על מכשיר אשר חוסך באנרגיה מתכלה כגון: חשמל או דלק ובד בבד, הם פרודוקטיביים עבור מגוון

לקריאת המאמר »
מדחס אוויר בורגי

קומפרסור בורגי 

קומפרסור בורגי הוא סוג של מדחס תעשייתי הממלא תפקיד מכריע בתעשיות שונות. הקומפרסור ידוע ביעילות, באמינות וברב תכליתיות שלו, ונמצא בשימוש נרחב בתעשיות הדורשות אוויר

לקריאת המאמר »

מסנן אוויר מסוגל למנוע זיהום על ידי הרחקת חלקיקים לא רצויים מסוגים שונים. כיום המסננים משולבים בסוגים שונים של מערכות, אך הם יעילים בעיקר במערכת טיהור אוויר. כאשר יש במערכת מסננים אפקטיביים, המשמעות היא שניתן לשלב אותה במקומות רבים ולצרכים מגוונים.

כיום ניתן לראות שיש מסננים בגדלים שונים, כמו לדוגמה פילטרים מזעריים שמיועדים לסלון ולבית אך לעומתם מסננים ענקיים המשמשים לתעשייה. ספציפית בתוך מערכות טיהור עם מסנני אוויר, המטרה היא להרחיק את כל סוגי החיידקים בצורה יעילה וממושכת.

איך בוחרים מערכת טיהור אוויר?

סוג המסננים שיש בתוך המערכת הם רק חלק מתוך מערכת שיקולים רחבה יותר. אם רוצים לבחור נכון צריך לבדוק מה המפרט המלא שלה ולאיזה ביצועים היא מסוגלת להגיע.

החדשות הטובות הן שלא חייבים לעשות את זה לבד. גם בעת בחירת מערכות סינון אוויר וגם בעת בחירת סוגים אחרים של מערכות, ניתן וכדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום.

איך פועלת מערכת טיהור אוויר?

הנה כמה עקרונות פעולה בולטים ומה שניתן ללמוד מזה על הדרך שבה כדאי לבחור אותה:

  • שאיבה – התפקיד העיקרי של מסנן שיש בכל מערכת טיהור הוא לשאוב את האוויר ולהוציא אותו מהצד השני, כאשר הוא כמובן נקי יותר. כאשר המסנן מבצע את העבודה שלו בצורה יעילה, המשמעות היא שאיבת כמויות גדולות של אוויר ושימוש באוויר מטוהר ונקי.
  • סוג החיבור – היתרון של מערכת בא לידי ביטוי בכך שניתן לבחור איזה סוג של חיבור לבצע עבור המסנן. על קצה המזלג, אפשר למשל להזכיר את ההבדל בין מסנן שמחובר למדחס אוויר או מסנן שמחובר למפוח. לשם השוואה, מסנני אוויר שהם לא חלק ממערכת הטיהור יכולים לפעול בתור יחידה נפרדת.
  • סוג ההפרדה – בתעשייה המודרנית בוחרים את סוג ההפרדה לפי סוג הפעילות התעשייתית שאותה מבצעים, כאשר ההבדל הבולט הוא בין מסנני אוויר שרק דואגים לניקוי החדר מחלקיקים מזהמים – לעומת אלו האחראים על כך שהאוויר שנפלט היה נקי וטהור יותר.

פתרונות אוויר רק עם טריו אייר!

חברת טריו אייר בע"מ מתמחה בפתרונות שחיפשת בתחום של מערכות אוויר דחוס. המטרה שלנו היא לספק עבורך את המוצרים הכי טובים במחירים הכי משתלמים, אך כדי לעשות את זה אנו נשארים עם אצבע על הדופק לגבי כל החידושים האחרונים הקיימים בתחום.

מבחינתך, המשמעות היא סוף סוף אפשרות לרכז את כל הדרישות תחת קורת גג אחת – גם כדי להשיג מערכת טיהור אוויר עם מסנני אוויר.
התייעצות איתנו תאפשר לך להשוות בין דגמי המערכות על פי המפרט הטכני המלא, המחירים וההמלצות של לקוחות אחרים. במידת הצורך, נפנה את תשומת הלב שלך למוצרים שנכונים יותר לפרויקטים שלך.
קראו גם: מדוע חשוב לשמור על אוויר יבש במפעל

נגישות