מדחס אוויר ופתרונות אוויר דחוס

מפוחים ומערכות לחץ נמוך

מערכות לחץ אוויר נמוך (ל.נ.) של טריו אייר מורכבות בעיקר ממפוחי אוויר ומחוללי זרימה (מפוחים פנאומטיים), השימוש העיקרי בציוד זה הוא:

  1. למטרות שינוע של אבקות וגרגירים בתעשיית הפלסטיק, המזון, התעשייה הכימית ותעשיית התרופות.
  2. לניקוי פילטרים למשל במערכות סינון או מערכות לטיפול בבוצה.
  3. לצורכי חמצון, כגון: חמצון בריכות דגים או לטובת תהליך הסרת הגופרית מגז טבעי.
  4. ליניקה של עשן ו/או חלקיקים מזיקים מאזור העבודה – למשל, בעת שימוש בלייזר לחיתוך (בתעשיית המתכת ואף בתעשיית המד-טק).

מדחסי אוויר נטולי שמן

לאלו מכם המייצרים בתעשיות התרופות, מזון ומשקאות, אלקטרוניקה וטקסטיל שלא יכולים להסתכן בשום סיכוי לזיהומי שמן במהלך תהליכי הייצור. עבורכם חיוני שהאוויר הדחוס יהיה 100% נטול שמן. טריו אייר מציעה מדחסים נטולי שמן המחזיקים באישור ISO 8573-1 (2010), שמבטיח את רמת טוהר האוויר הגבוהה ביותר (Class zero).

מדחסי אוויר בורגיים מוזרקי שמן

טריו אייר מציעה מגוון פתרונות אוויר דחוס מהשורה הראשונה של החברות המובילות- SCC גרמניה ו ALUP איטליה.

 

טיפול באוויר דחוס

טריו אייר מציעה את מגוון פריטים אדיר של מוצרים לטיפול באוויר דחוס לרבות מייבשי אוויר מכל הסוגים, פילטרים עד רמת טוהר של 0.01 מיקרון, יחידות שירות פנאומטיות, ווסתים ועוד. אנחנו מבינים את החשיבות של איכות האוויר בקו הייצור ולכן אנחנו מציעים לקהל לקוחותינו מוצרים באיכות הגבוהה ביותר בשוק. כלל המוצרים שלנו לטיפול באוויר דחוס מגיעים מרחבי אירופה ממגוון יצרנים מהמובילים בעולם.

מדחס אוויר: מה זה? איך הוא פועל? שימושיו בתעשייה?

מדחס אוויר הוא מכשיר שימושי ביותר, אשר השימוש בו מתבצע באופן קבוע במגוון תעשיות שונות. בין אם אתם בעלים של מפעל גדול או של עסק קטן, מדחס אוויר הוא כלי שיכול לשמש למגוון מטרות ולסייע לכם להפוך את העבודה ליעילה יותר. מדחס אוויר לתעשייה הוא למעשה מכשיר אשר משמש ליצירת אוויר דחוס שבו אפשר להשתמש למגוון רחב של שימושים. בדיוק כמו שמשתמשים עם מדחס אוויר ידני בחוף הים בכדי לנפח מזרוני או גלגלי ים, כך גם מתבצע השימוש עם מדחסי אוויר תעשייתיים עבור הצרכים הדרושים במפעל.

כיצד פועל מדחס אוויר?

מדחס אוויר תעשייתי עובד באופן דומה למדחס אוויר רגיל, אך בגודל וביכולת דחיסה רבה יותר. המטרה שלו היא לדחוס אוויר בלחץ גבוה יותר מהלחץ הנמצא בסביבה ולספק את האוויר הדחוס למערכות תעשייתיות רבות.

הנה תהליך כללי של פעולת מדחס אוויר תעשייתי:

  • ספיקת אוויר: התהליך מתחיל עם ספיקת אוויר לתוך המדחס. אוויר בלחץ נמוך מתקבל מהסביבה ומופנה לתוך המדחס.
  • דחיסה: המדחס משתמש במנוע (פעמים רבות מנוע חשמלי או מנוע דלק) על מנת לדחוס את האוויר. תהליך זה כולל מגוון טכנולוגיות שונות אשר מביאות לפעולת דחיסה כדי לעלות את לחץ האוויר.
  • טמפרטורה: במהלך הדחיסה, טמפרטורת האוויר עלולה לעלות. מערכות קירור יכולות להיות חלק ממערכת המדחס כדי למנוע חימום מופרז ולשמור על טמפרטורה רצויה.
  • פלט המדחס: לאחר שהאוויר עבר את התהליך של הדחיסה, הוא יוצא מהמדחס כאוויר דחוס בלחץ גבוה יותר ומוכן לשימוש.

השימוש במדחסים תעשייתיים נעשה במגוון רחב של תעשיות, כולל תעשיית התעופה, הבנייה, תעשיות כימיה, תחנות כוח, תהליכי ייצור, ועוד. הם מספקים את האוויר הדחוס למערכות כמו מנועי תעופה, מערכות תחבורה ציבורית, מכונות תעשייתיות ועוד, ובכך מאפשרים פעולה חלקה ויעילה של המערכת בהם הם משמשים.

כיצד בוחרים את מדחס האוויר המתאים לצרכי המפעל?

הדבר החשוב ביותר כאשר בוחרים מדחס אוויר עבור המפעל שלכם, זה לוודא שמדובר במכשיר שיתאים בצורה הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם. חשוב לשים לב לבחור מדחס אוויר בגודל הרצוי, עם הספק עבודה מתאים, בסוג המתאים ביותר עבורכם וכן הלאה. ולכן, כדאי מאוד לבצע את הרכישה במקום מקצועי ואמין אשר מספק שירותי ייעוץ לפני הרכישה, כך שתוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון והבנה בתחום לפני שאתם מבצעים את הרכישה של המדחס.

רכישת מדחס אוויר תעשייתי אצל טריו איר

אם הבנתם את החשיבות ברכישה של מדחסי אוויר אצל מקום מקצועי ואמין, כדאי שתכירו את חברת טריו אייר בע"מ. החברה הוקמה בשנת 2013 בעמק המעיינות, והיא מספקת את השירות והציוד הטובים ביותר במחירים המשתלמים ביותר. החברה מספקת פתרונות בתחום מערכות אוויר דחוס, וואקום, פנאומטיקה, וכן מערכות הפרדת גזים עבור לקוחות עסקיים מכל רחבי הארץ. אם אתם רוצים לרכוש מדחס אוויר למפעל או לעסק שלכם, ואתם רוצים להיות רגועים שעשיתם את הבחירה הנכונה – פנו אל אנשי המקצוע של טריו איר אשר ישמחו לעזור לכם ולהתאים לכם את המכשיר המתאים ביותר לצרכים שלכם.

נגישות