צינורות אוויר

טריו אייר מייבאת ומשווקת בבלעדיות את צנרת האלומיניום של החברה הספרדית EQOfluids. בשנים האחרונות ביצענו פרויקטים באורך מצטבר של מאות אלפי מטרים ברחבי הארץ במפעלים מהגדולים והמובילים בשוק.

יתרונות צנרת האוויר:

 • 100% מודולרית
 • עד 30% חיסכון באנרגיית המדחס
 • 0% של בריחות אוויר
 • פשוטה להתקנה עם אפשרות ל-"עשה זאת בעצמך"
 • קלת משקל
 • בעלת כל האישורים הנדרשים
 • 10 שנות אחריות מהיצרן על הצנרת
 • מגיעה בקוטר: 20-250 מ"מ ובצבעים לפי דרישת הלקוח
 • מתאימה ללחץ של 16-70 בר

בנוסף על צנרת האלומיניום נוכל לבצע עבורכם עבודות גם בעזרת צנרת נירוסטה או ברזל מגלוון.

מודל העבודה של חברתנו גמיש ויעיל- יש באפשרותנו לבצע את העבודה בשלמותה או שבמידה ותרצו לבצע את ההתקנה בעצמכם כדי לחסוך בעלויות העבירו לנו כתב כמויות- קבלו הצעת מחיר- עד 7 ימי עסקים הציוד אצלכם מוכן להתקנה (תלוי בזמינות המלאי).

לקטלוג המוצרים המלא- לחצו כאן/

המגזר התעשייתי צריך להיות כמה שיותר יעיל ואין יעילות רבה יותר מאשר שימוש בלחץ אוויר. לחת אוויר, או בשם התחום המוכר יותר פנאומטיקה, יכול להיות שימושי לא רק להנעה של פסי ייצור ומכונות אלא גם לניקוי, לתהליכים כימיים מסוימים שדורשים הוספת אוויר, לקירור וכן הלאה. כדי להשתמש במדחסים ובאוויר דחוס יש צורך בהתקנת צנרת אוויר, ועל כן נרחיב בדיוק במאמר זה.

מי צריך צינורות אוויר?

התקנת צנרת אוויר היא פרוצדורה נפוצה מאוד במגזר התעשייתי. אם מדובר על בית מלאכה קטן כמו נגריה, יכול להיות שיהיו מעט מאוד מוצרים פנאומטיים ולא יהיה צורך במערכת גדולה ומורכבת. עם זאת, ככל ששטח המפעל עולה וכך גם היקף הייצור שלו, עולה הצורך במערכת צינורות אוויר הרבה יותר גדולה שתייעל את העבודה שלו בכמה רמות. צנרת אוויר יכולה להיות קטנה ופשוטה או ארוכה ומסובכת, וזה כבר תלוי בצרכים של המפעל ובמקום האפשרי להתקנת הצנרת. צנרת אוויר נחוצה למפעלים מכל תחום, כולל מפעלי מזון, מפעלי תרופות, מפעלי מתכת, מפעלי פלסטיק ועוד.

כיצד מתקינים צנרת אוויר?

השלב הראשון שכל לקוח תעשייתי צריך לעבור הוא להבין מדוע הצנרת נחוצה, מה החלקים השונים שלה וכמובן תקציב די כללי. בכל מקרה, לא משנה כמה יקרה היא תהיה , בטווח הארוך היא יכולה לחסוך עלויות רבות כי הרי שאוויר דחוס הוא האפשרות האנרגטית הכי טובה שיש. התקנת צנרת אוויר חייבת להתחיל בבחינה מקצועית ועמוקה של הצוות המיומן של אותה חברה, כאשר אנו בטריו אייר מבצעים זאת בזמנים שנוחים לכם ובסבלנות רבה להסביר לכל לקוח ולקוח את כל מה שהוא צריך לדעת לגבי התהליך כולו. בטריו אייר מבינים את הצרכים של הלקוחות עד לפרט הקטן ביותר!

איפה להעביר את צינורות האוויר?

הדבר הראשון והחשוב ביותר שצריך להתחיל את תכנון צנרת האוויר שעתידה לקום במפעל, הוא שהמערכת תתאים לגודל המפעל, למורכבות שלו מבחינת מכונות ותשתית וכן הלאה. אנו בטריו אייר מבינים היכן יש צורך למקם את מדחס האוויר ומהם המקומות האפשריים למיקום שלו מבחינת כל התנאים: רעש, מתח חשמלי, יעילות, אורך הצנרת שהוא ידרוש במיקום זה ועוד. כמו כן יש להבין היכן יכולה לעבור הצנרת ולחשוב גם על מערכות אחרות שלא יפריעו לה, כמו למשל מערכת כיבוי אש, מערכת החשמל, מיזוג האוויר וכו'. רק כך אפשר להמשיך את ההתקנה ברגל ימין.

קראו גם על תיקון צנרת אוויר

 

אלו פרמטרים חשובים בהתקנה

  • בטיחות – ההתקנה חייבת להיות בטוחה. אי אפשר לקחת סיכונים בהתקנת צנרת אוויר כי ברגע שהצנרת תעבור באזור מסוכן שיכול להיחתך או לסבול מנפילה או פגיעה של עגלת משא, של גוף תאורה או של כל פריט אחר, העבודה של כלל המפעל תיפגע וזה דבר שכמובן שקול לאסון גדול על המפעל.
  • עמידות – המערכת עצמה חייבת להיות עמידה. אי אפשר צנרת אוויר עם חלקי צינורות שאינם איכותיים ואינם עמידים ללחצים שעמם המפעל מתעסק. עניין זה רלוונטי מבחינת כל חלקי המערכת: שסתומי אל חזור, החיבורים, חלקי הצנרת עצמם וכן הלאה.

התקנת צנרת אוויר היא משימה פשוטה ושגרתית עבור הצוות המקצועי והמנוסה של טריו אייר, שעושה זאת כבר שנים רבות ומאפשר לכל הלקוחות לצאת עם חיוך על הפנים.

 

התקנת צנרת אוויר
נגישות