תיקון צנרת אוויר

לקבלת ייעוץ, פרטים והצעת מחיר לאחד משירותינו

אנא השאירו פרטים ונציגנו המקצועיים ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך גם
התקנת צנרת אוויר

צנרת אוויר איכותית

לאורך השנים פותחו טכנולוגיות שונות באמצעות ניתן לשפר ולייעל את העבודה במפעלים שונים בתעשייה, במגוון תחומים. השיפור בטכנולוגיות הוביל לכך שהעבודה מתבצעת בצורה בטוחה, יעיל

לקריאת המאמר »

מהי צנרת אוויר והיכן משתמשים בה?

צנרת אוויר היא למעשה מערכת של צינורות שיכולה להיות צינור אחד או כמה צינורות שמעבירים לחץ אוויר. הלחץ שימושי מאוד בתעשיות רבות כי הוא יכול להיות האנרגיה הכי משתלמת שיש. הוא יכול ליצור תנועה די בקלות, הוא יכול להיות שימושי לניקיונות ולתיקונים ולכל מיני בעיות אחרות שעולות בכל מיני מכשירים או מכונות מורכבות. הצנרת אמנם יכולה להיות עבה מאוד אך ברוב המקרים היא תהיה דקה יחסית, וכל חור קטן בה יכול לגרור אי תפקוד של המערכת כולה כיוון שהלחץ ירד. לעתים צנרת האוויר תיפגע במדחס ולא בצינורות ואז הבעיה תדרוש תיקון יסודי הרבה יותר.

אלו בעיות יכולות להתרחש בצנרת זו?

בצנרת אוויר יכולות להיות לעיתים תקלות, התקלה הכי נפוצה היא איטום לקוי של המחברים. כאשר מחברים צינור אם מדחס או חלק אחר במערכת, ולעתים גם שתי צינורות ביחד, למעשה יש צורך להשתמש במחברים שאוטמים את החלקים בצורה מושלמת. אם לא תהיה אטימה של מאה אחוזים המערכת יכולה לתפקד בצורה לקויה וכמובן שהנזק יכול להיות גדול יותר עם חלוף הזמן כי המקום דרכו יוצא האוויר רק ילך ויתרחב. כמו כן יכול להיות שיהיה חור בצינור ואז יהיה צורך לסתום אותו בעזרת חומרים מתאימים או להחליף את הצינור. יכולה להיות גם בעיה במדחס שמניע את האוויר.

כיצד ניתן לתקן את התקלות בצנרת?

תיקון צנרת אוויר יכול להתבצע רק על ידי טכנאי מקצועי. אי אפשר לתקן צנרת אוויר בעצמכם אלא אם כן מדובר בבעיה יחסית קלה, כאשר יש לכם את החומרים המתאימים וכמובן את הניסיון לכך. אם מדובר בצנרת אוויר ביתית אז התיקון יהיה פשוט יותר אך כאשר מדובר במגזר התעשייתי אתם חייבים לזכור כי אם התקלה תחזור על עצמה שוב יכול להיות שרצף העבודה שלכם ייעצר גם הוא עוד פעם, הרי בעיה בצנרת האוויר יכולה לגרור עצירה של פס ייצור שלם. לכן חשוב לבחור בתיקון צנרת אוויר מקצועי על ידי חברה מקצועית, כאשר איש המקצוע שמגיע אליכם חייב לספק לכם שירות אמין ואדיב.

כמה עולה התיקון ומדוע?

תיקון הצנרת יכול לעלות בין כמה מראות ועד כמה אלפי שקלים וקשה מאוד לדבר על המחיר המדויק כיוון שהוא יכול להשתנות מאוד בהתאם לפרמטרים רבים. המרחק שהטכנאי יעבור עד לבית העסק או המפעל שלכם משפיע על המחיר, השעה שבה תקראו לו משפיע על המחיר, כך גם ישפיע על המחיר סוג התיקון ומשך התיקון.

נגישות