מדחסי אוויר בורגיים מוזרקי שמן

טריו אייר מציעה מגוון פתרונות אוויר דחוס מהשורה הראשונה של החברות המובילות- SCC גרמניה ו ALUP איטליה.

 

SCC גרמניה

כל המדחסים עוצבו ותוכננו ע"י החברה בגרמניה. מיועד לאלו מכם המעוניינים במדחס איכותי ואמין שיעשה את העבודה ובמחיר נגיש.

ALUP איטליה

אחת החברות המובילות שבבעלות קונצרן העל ATLAS COPCO. טריו אייר מציעה מגוון פתרונות אוויר דחוס מהשורה הראשונה של חברת ALUP. מתאים לאלו מכם שלא מעוניינים להתפשר על אף פרט ורוצים את ציוד הקצה האיכותי ביותר שקיים בשוק.

מדחס בורגי מוזרק שמן הוא סוג של מדחס אוויר המשתמש בחומר סיכה, בדרך כלל שמן, כדי להקל על תהליך הדחיסה. מדחס מסוג זה נמצא בשימוש נרחב בתעשיות ויישומים שונים בהם נדרשת אספקה ​​רציפה של אוויר דחוס.

מדחס בורגי מוזרק שמן פועל על עיקרון של שני ברגים מסתובבים שדוחסים את האוויר. הם דרך כלל בצורת סליל וממוקמים בתוך תא אטום היטב. בעת הסיבוב הם יוצרים רווח ביניהם, שואבים את האוויר שמסביב שנדחס ומתקרבים.

תפקיד השמן במדחס בורגי מוזרק שמן הוא בראש ובראשונה לשמש כחומר סיכה, ולהפחית את החיכוך והבלאי בין הברגים המסתובבים. זה עוזר להאריך את חיי המדחס ומבטיח פעולה חלקה. בנוסף, השמן עוזר לקרר את האוויר הדחוס, ומונע ממנו להתחמם יתר על המידה במהלך תהליך הדחיסה.

השמן משמש גם כחומר איטום שממלא את הרווחים או הפגמים ומונע דליפת אוויר. זה מבטיח שתהליך הדחיסה יעיל ושכמות האוויר המקסימלית תועבר בלחץ הרצוי.

אולם מכיוון שהאוויר הדחוס בא במגע עם שמן בתהליך הדחיסה, יש צורך להפריד את השמן מהאוויר הדחוס לפני השימוש בו. זה נעשה בדרך כלל באמצעות סדרה של מסננים ומפרידים בתוך מערכת המדחס. רכיבים אלו מסירים את השמן מהאוויר הדחוס, ומאפשרים אספקת אוויר נקי ונטול מזהמים.

מדחסי בורג המוזרקים בשמן ידועים ביעילות ובאמינות שלהם. הם יכולים לספק נפחים גבוהים של אוויר דחוס בלחצים משתנים, מה שהופך אותם למתאימים למגוון רחב של יישומים תעשייתיים. בנוסף, התקדמות הטכנולוגיה הפכה את המדחסים הבורגיים מוזרקי השמן לחסכוניים יותר באנרגיה כשהם מפחיתים עלויות תפעול והשפעה סביבתית.

נגישות