פטמות וואקום

פטמות​ הוואקום שטריו אייר מציעה הינן הטובות בשוק, והמבחר הינו הגדול ביותר. בין מבחר הפטמות שלנו תמצאו:

(1) פטמות המיועדות להרמת זכוכית ושיש

(2) פטמות לתעשיית האוכל והתרופות (גם עם אישור FDA)

(3) מערכות הרמה ללא מגע (ע"ב ברנולי)

(4) פטמות למשקלים גבוהים (עד 250 ק"ג פר פטמה)

(5) פטמות מחומרים ייחודיים למגע עם שמנים קורוזיביים

(6) פטמות עם יניקה דו צדדית, לקיבוע פלטות בעת עבודה במחרטה

(7) ליין שלם של פטמות לתעשיית הדפוס והכריכה

(8) פטמות עם מחוללי ואקום אינטגראליים (שימוש נרחב בתעשיית המתכת)​

ועוד דגמים רבים אחרים.

מבחר הפטמות הינו גדול ועל כן מומלץ להיוועץ עמנו, באם אינכם מוצאים את הדגם הספציפי בו הינכם מעוניינים בדפים אלו.

מעבר לכך, טריו אייר מציעה מגוון רחב של מוצרים משלימים עבור הפטמות, החל ממחזיקי רפידות מסוגים שונים (עם שיכוך, מפלב"מ ועוד), מחוללי ואקום (וגם משאבות ואקום), שסתומי ואקום ייעודיים וצנרת ופיטינגים מתאימים.

פטמות מפוח מיוחדות

פטמות מפוח מיוחדות עם תומכות

התכונה העיקרית של פטמות מפוח אלה, היא שהן מתקמטות מיד עם הנגיעה במשטח, ובכך הן מרימות את המשטח כמה סנטימטרים ללא תלות בתזוזה של המסגרת המחזיקה את הפטמות; תנועה מהירה זו מונעת את הידבקותם של המשטחים אחד לשני. בשל תכונה זו הן מתאימות במיוחד לטיפול גיליונות מתכת דקים, משטחי זכוכית, סיבית או לוחות עץ דחוס, פלסטיק למינציה וכו'.

הודות לגמישות הגבוהה שלהן הן יכולות לשמש גם כדי לפצות על הבדלי גובה במשטחים שאינם שטוחים לגמרי או לאחוז במשטחים נוטים. התומכות עשויות פליז מצופה בניקל או אלומיניום מאולגן ומסופקות עם פין בעל הברגה לאפשר יניקה וכדי להרכיבן על המכונה. ניתן להרכיב את הפטמות ידנית על התומכות שלהן ללא דבקים. הן זמינות בתרכובות סטנדרטיות, אבל ניתן לספקן גם בתרכובות מיוחדות בהזמנה מיוחדת.

פטמות וואקום מיוחדות

פטמות ואקום מיוחדות עם תמיכה

פטמות אלה תוכננו כדי לפתור רבות מהבעיות בהן נתקלנו בלמעלה משלושים שנה של פעילות. הן שונות מכל הפטמות האחרות הודות למגוון הצורות שלהן. הן מתאימות לאחיזה בתקליטורים, תוויות, שקיות, גיליונות נייר או פלסטיק, מדבקות, קרטון, חפצי מתכת ופלסטיק, ביסקוויטים, שוקולדים ועוד.

התומכות עשויות פליז מצופה בניקל או אלומיניום מאולגן ומסופקות עם פין בעל הברגה בכדי להרכיבן על המכונה. ניתן להרכיב את הפטמות ידנית על התומכות שלהן ללא דבקים. הן זמינות בתרכובות סטנדרטיות, אבל ניתן לספקן בתרכובות מיוחדות בהזמנה מיוחדת

פטמות מפוח

פטמות מפוח עם תומכה מגופרת

התכונה העיקרית של פטמות מפוח אלה, היא שהן מתקמטות מיד עם הנגיעה במשטח, ובכך הן מרימות את המשטח כמה סנטימטרים ללא תלות בתזוזה של המסגרת המחזיקה את הפטמות; תנועה מהירה זו מונעת את הידבקותם של המשטחים אחד לשני. בשל תכונה זו הן מתאימות במיוחד לטיפול גיליונות מתכת דקים, משטחי זכוכית, סיבית או לוחות עץ דחוס, פלסטיק למינציה וכו'.

הודות לגמישות הגבוהה שלהן הן יכולות לשמש גם כדי לפצות על הבדלי גובה במשטחים שאינם שטוחים לגמרי או לאחוז במשטחים נוטים. הפטמות זמינות בשלוש תרכובות (חומרים) שונים.

פטמות ואקום עם שני כפלים

פטמות ואקום עם שני כפלים ותומכה מגופרת

פטמות אלו זהות לאלו המתוארות לעיל, רק עם כפל נוסף. התכונות הטכניות והזמינות שלהן גם זהות.

פטמות מפוח עם כפל יחיד

פטמות מפוח עם כפל יחיד ותומכות מגופרות

התכונה העיקרית של פטמות מפוח אלה, היא שהן מתקמטות מיד עם הנגיעה במשטח, ובכך הן מרימות את המשטח כמה סנטימטרים ללא תלות בתזוזה של המסגרת המחזיקה את הפטמות; תנועה מהירה זו מונעת את הידבקותם של המשטחים אחד לשני. בשל תכונה זו הן מתאימות במיוחד לטיפול גיליונות מתכת דקים, משטחי זכוכית, סיבית או לוחות עץ דחוס, פלסטיק למינציה וכו'.

הודות לגמישות הגבוהה שלהן הן יכולות לשמש גם כדי לפצות על הבדלי גובה במשטחים שאינם שטוחים לגמרי או לאחוז במשטחים נוטים. עבור חלק חילוף, כל מה שנדרש לעשות, הוא לבקש את הפטמה המצוינת בטבלה וההרכב הרצוי.

פטמות מפוח לזכוכית

פטמות מפוח עבור זכוכית

סדרה זו של פטמות תוכננה עבור אחיזה של זכוכית המונחת אנכית. על ידי הנחת הפטמה על הזכוכית ופתיחת הוואקום, משטח הזכוכית ימקם את עצמו אורתוגונלית לרצפה באופן מושלם כשהוא נצמד לתומכה של הפטמה. ניתן יהיה להזיז את משטח הזכוכית בכל כיוון בביטחון מלא.

לתומכת האלומיניום שלהם יש חור מרכזי לחיזוקו למכונה ולחיבור ואקום. ניתן לחבר את הפטמה לתומכה ללא חימום וללא דבקים.

פטמות מפוח משוריינות

פטמות מפוח משוריינות עם תומכות

הפטמות המתוארות בדפים אלה חולקות את אותן התכונות עם הקופסאות שתוארו קודם לכן, רק שלאלה יש ממדים גדולים יותר המאפשרים להן להרים עומסים כבדים בהרבה. יתר על כן, לתומכות (אלומיניום מאולגן) שלהן גם חור מרכזי לחיבורן למכונה. לפטמות הגדולות יותר יש חור נוסף בצד, עבור חיבור ואקום. ההבדל הוא שתומכות אלה מסופקות עם דיסק במקום עם פין. הפטמות מורכבות ללא דבקים. עבור חלק חילוף, כל מה שנדרש לעשות זה לבקש את הפטמה המצוינת בטבלה וההרכב הרצוי.

פטמות מפוח משוריינות

פטמות מפוח משוריינות עם תמיכות זכר ונקבה

התכונה העיקרית של פטמות מפוח אלה, היא שהן מתקמטות מיד עם הנגיעה במשטח, ובכך הן מרימות את המשטח כמה סנטימטרים ללא תלות בתזוזה של המסגרת המחזיקה את הפטמות; תנועה מהירה זו מונעת את הידבקותם של המשטחים אחד לשני. בשל תכונה זו הן מתאימות במיוחד לטיפול גיליונות מתכת דקים, משטחי זכוכית, לוחות סיבית או עץ דחוס, פלסטיק, למינציה וכו'.

הודות לגמישות הגבוהה שלהן הם יכולות לשמש גם כדי לפצות על הבדלי גובה במשטחים שאינם שטוחים לגמרי או לאחוז במשטחים נוטים. עבור חלק חילוף, כל מה שנדרש לעשות הוא לבקש את הפטמה המצוינת בטבלה וההרכב הרצוי.

​פטמות מפוח

​פטמות מפוח עם תומכות זכר ונקבה

פטמות המפוח (BELLOW) המתוארות בדפים אלה תוכננו במיוחד עבור טיפול במאפים, כגון ביסקוויטים, לחם, פיצה וכד', וכן שקיות פלסטיק או שקיות נייר המכילות שוקולדים, ממתקים, פסטה, קמח, אבקה וכו'.

הודות לגמישותן הרבה, הן יכולות לשמש גם כדי לפצות על שגיאות במידת השטיחות או במקרים של קושי באחיזה של משטח נוטה. תומכות האלומיניום המאולגן שלהן מגיעות עם פין מרכזי, זכר או נקבה, כדי להדקם למכונה. הפטמות מורכבות ללא דבקים. עבור חלק חילוף, כל מה שנדרש לעשות הוא לבקש את הפטמה המצוינת בטבלה וההרכב הרצוי.

פטמות ואקום מופעלי מגע

פטמות ואקום עם שסתום כדורי מובנה

התכונה העיקרית של פטמות אלה היא שמעבר הוואקום שלהן נשלט ע"י מגע – הן מייצרות ואקום רק כאשר העומס של המשטח המורם פותח את המעבר. סביב כדור המגע שעל הפטמה ישנו משטח סיליקון טבעתי, אשר מבטיח את חותם הואקום. השסתומים עשויים במלואם מאלומיניום מאולגן.

התכנון הזה מאפשר חסכון מרבי בחשמל, שכן הוואקום אינו מופעל בעת שאין בו צורך, ללא צורך במערכת מורכבת של סנסורים.

נגישות