אודות

חברת טריו אייר בע"מ הוקמה בשנת 2013 בעמק המעיינות. עוד מהיום הראשון חרטנו על דגלנו לספק ללקוחותינו את השירות והציוד הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר תוך הקפדה על כל פרט כחלק מהמהפכה התעשייתית של ימינו (Industry 4.0) .

חברתנו מתמחה במתן פתרונות בתחום מערכות אוויר דחוס, פנאומטיקה, וואקום ומערכות הפרדת גזים עבור לקוחות בכל רחבי הארץ.

בין לקוחותינו נמנים חלק מהמפעלים הגדולים בתעשייה הישראלית בתחומי הרפואה, מזון, פלסטיקה, ייצור מדויק וטכנולוגיה עילית.
החברה מציעה ציוד מפסגת האיכות הטכנולוגית הקיימת היום בעולם, שירות אדיב ומקצועי בזמינות של 24/7.

הצוות

חברת טריו אייר הינה בבעלותם ובניהולם של אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב וידע עשיר של למעלה מ-100 שנים במצטבר. הצוות של טריו אייר עוסק בתחום מזה שנים רבות, והצליח לצבור מוניטין מכובד הממצב אותנו כמומחים בתחומים בהם אנו מתעסקים. החברה מעמידה לרשות לקוחותיה הרבים אנשי צוות מקצועיים, מנוסים ומיומנים, שמכירים היטב את כל סוגי הפתרונות הקיימים בשוק.

שירותי החברה

טריו אייר מציע ללקוחותיה מגוון אדיר של טכנולוגיות מהשורה הראשונה- ייעוץ, שירות ומכירה של כל סוגי מערכות האוויר הדחוס לרבות טכנולוגיות ניטור ומדידה, מערכות החלפת חום ומערכות לחץ נמוך, מערכות וואקום מתקדמות וחסכוניות, צנרות שיעזרו למפעלכם לחסוך הון מעלויות האנרגיה, ציוד לטיפול באיכות האוויר במפעל, מערכות להפרדת גזים, בדיקות לצורך התייעלות אנרגטית וניתוח דוחות אנרגיה ועוד. טריו אייר מספקת את כל המערכות הנ"ל עד לפתח העסק כולל התקנה והטמעה של המערכת במקרה הצורך.

טריו אייר שומרת על הסביבה

כחלק מהמהפכה התעשייתית 4.0- טריו אייר דוגלת בהשקפת עולם ירוקה ובתעשייה הכרוכה במינימום זיהום סביבתי. גישה זו מתבטאת באיסוף שמן משומש ופילטרים בעת טיפולי האחזקה של המערכות, שימוש במכשירים יעודיים כגון מפריד שמן/מים למערכת הניקוזים, כמו כן אנו מעודדים שימוש בציוד אקולוגי וידידותי לסביבה.

לקבלת ייעוץ, פרטים והצעת מחיר לאחד משירותינו

אנא השאירו פרטים ונציגנו המקצועיים ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

נגישות