מדחס אוויר תעשייתי

לקבלת ייעוץ, פרטים והצעת מחיר לאחד משירותינו

אנא השאירו פרטים ונציגנו המקצועיים ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך גם
מדחס בוכנה

מדחס בוכנה

מה היא בוכנה, וכיצד היא יכולה לשמש עבור דחיסת אוויר? אם אתם לא יודעים בדיוק במה מדובר, נפתח ונסביר כי בוכנה היא למעשה רכיב מכני

לקריאת המאמר »

מדחס אוויר תעשייתי הוא מוצר יעיל ושימושי בכל רחבי התעשייה ויכול להיות קנייה איכותית מאוד למפעל שלכם. בין אם יש לכם מפעל גדול שרוצה להמשיך להתייעל, ובין אם יש לכם בית מלאכה קטן שבו אתם עובדים נמרצות לילות כימים עם צוות עובדים יחסית קטן, מדחס האוויר יכול להביא לשינוי חיובי. זה הזמן להבין למה הוא שימושי, איך לבחור אותו נכון וממי.

מי צריך מדחס אוויר תעשייתי?

בכל המגזרים אפשר לראות מדחסי אוויר רבים שפועלים באופן רציף ועוזרים לעבודה יעילה ונוחה יותר. אפשר לראות מדחסי אוויר בחופי ים כדי לנפח מזרוני ים וגלגלי הצלה, ניתן לראות מדחסי אוויר בבתי מלאכה לצורכי ניקוי חול והרשימה עוד ארוכה. עם זאת, מדחסי אוויר תעשייתי ככל הנראה ייצא לכם לראות במפעלים כאשר השימושים התעשייתיים הרבה יותר מגוונים. ניתן לראות אחד כזה מניע פס ייצור שלם בתחום שנקרא פנאומטיקה, ניתן לראות מדחסים אלו משמשים גם לצורכי קירור מאסיבי ועוד. את המדחס התעשייתי כולם צריכים וזו רק שאלה של צורכיכם המדויקים.

כיצד נבחר מדחס תעשייתי?

המדחס התעשייתי הבא שלכם חייב להיות מתאים לצרכים שלכם באופן מושלם. מסקירה קצרה של סוגי המדחסים שקיימים וניתנים לבחירה על ידכם, אפילו אם תהיו מוגבלים בתקציב, תגלו שיש לא מעט אפשרויות. יש מדחסים בוכנתיים, יש מדחסים צנטריפוגליים, יש מדחסים בורגיים, יש מדחסים נטולי שמן או מדחסי עם הזקת שמן וכן הלאה. מה בכלל ההבדלים ביניהם? לא נוכל לספר לכם כאן על רגל אחת אך אתם מוזמנים לפנות אלינו בטריו אייר – טכנולוגיות מתקדמות לתעשייה ונשמח להסביר לכם לפרטי פרטים. בכל מקרה חשוב מאוד להכיר את כל סוגי המדחסים ורק אז להבין מה טוב לכם ולבחור אותו בהתאם.

מדחס אוויר תעשייתי

מה הפרמטרים לקומפרסור תעשייתי איכותי?

  • קומפרסור תעשייתי איכותי הוא קודם כל אחד שמתאים לשימוש של המפעל. אם הוא לא יתאים לשימוש או למיקום שבו הוא אמור להיות במפעל, הרי שכל היעילות וכל היתרונות שלו ירדו לטמיון.
  • הקומפרסור יכול להיות גדול או קטן וגם כאן אין באמת שאלה של העדפה. כמובן שככל שהקומפרסור יהיה קטן יותר הוא ייחשב לאיכותי יותר כי נוח יותר לעבוד בו, אך אם יש צורך בהספק עבודה מסוים הרי שלא תמיד אפשר לצמצם את הגודל שלו ללא הגבלה.
  • אם יש פרמטר אחד חשוב שאוניברסלי לכל סוגי הקומפרסורים היא העמידות. הוא חייב להיות עמיד לשימוש ארוך שנים כאשר ככל שהתחזוקה בו תהיה נמוכה ופשוטה יותר כך הוא יהיה טוב יותר לבעליו. כמו כן הוא חייב להיות עמיד לאקלים הישראלי ובכלל לטמפרטורות נמוכות וגבוהות.
  • ניצול האנרגיה של הקומפרסור התעשייתי ועלות ההפעלה שלו חשובה מאוד. כמובן שככל שעלות ההפעלה תהיה נמוכה יותר כך הוא צפוי להיות יקר יותר.

התאמה פרטנית לכל עסק

אנו בטריו אייר יודעים שמדחסי אוויר תעשייתיים הם לא סתם עוד מוצר, ולא סתם עוד רכישה. כאשר אנו משווקים ללקוח מסוים מדחס חדש, אנו עושים הכול כדי להבין מה הצרכים שלו ולוודא איתו את ההבנה שהוא מבין מה הוא צריך בעצמו. כך לא יהיו סימני שאלה וכל לקוח יבצע את הקנייה הכי טובה עבורו, כאשר הכסף שלכם יכול לקנות יעילות רבה וחיסכון גבוה בעלויות בהמשך. כדי להבין מה צרכי העסק הצוות שלנו בטריו אייר יגיע אליכם למפעל, יבין היכן אפשר למקם את המדחס, היכן ניתן להעביר את צנרת האוויר, מה היקף העבודה הנדרש וכמובן מה התקציב שלכם.

קומפרסור תעשייתי

למה לבחור דווקא בטריו אייר?

  • כשאתם בוחרים קומפרסור תעשייתי מטריו אייר, כל האפשרויות פתוחות עבורכם. הבחירה תהיה יותר טובה ככל שיש יותר מגוון, והמגוון הזה הוא בדיוק מה שתמצאו אצלנו. לא רק שתמצאו מדחסי אוויר מכל הסוגים אלא גם תמצאו מדחסי אוויר מהיצרנים הכי גדולים וידועים בעולם כך שכל מה שנשאר לכם הוא להתאים אותו לדרישות שלכם.
  • אנחנו מציעים לכם שירות תיקונים מלא באחריות לחמש שנים! כך אתם יכולים להיות בטוחים שלא רק שהמדחס התעשייתי החדש שלכם יהיה המדחס הכי יעיל ומשתלם בהפעלתו שיכולתם לבקש, אתם יכולים להיות רגועים מכל תיקון או בעיה שיכולה לצוץ בו בשנים הראשונות לשימוש בו!
  • המחירים שאנו מציעים יהיו הכי טובים בשוק! אתם מוזמנים לבחון להשוות בעצמכם!

החברה שלנו מתעסקת כבר שנים רבות בכל הקשור למדחסים ואנו מעניקים את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו.

נגישות