מדחס בוכנה

לקבלת ייעוץ, פרטים והצעת מחיר לאחד משירותינו

אנא השאירו פרטים ונציגנו המקצועיים ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך גם
התקנת צנרת אוויר

צנרת אוויר איכותית

לאורך השנים פותחו טכנולוגיות שונות באמצעות ניתן לשפר ולייעל את העבודה במפעלים שונים בתעשייה, במגוון תחומים. השיפור בטכנולוגיות הוביל לכך שהעבודה מתבצעת בצורה בטוחה, יעיל

לקריאת המאמר »

מה היא בוכנה, וכיצד היא יכולה לשמש עבור דחיסת אוויר?

אם אתם לא יודעים בדיוק במה מדובר, נפתח ונסביר כי בוכנה היא למעשה רכיב מכני פשוט למדי ורעיון לא מאוד חדש – גליל מתכתי הנע הלוך ושוב על ציר עבור יצירת תנועה כזו או אחרת. למעשה, כל תנועה של בוכנה יוצרת אוויר דחוס, המשוחרר בכדי ליצור את התנועה אותה אנו רוצים ליצור – כאשר הדוגמה המוכרת ביותר לכך היא בכלי רכב שונים בהם הבוכנה אחראית על תנועה סיבובית של גלגלים. על כן, למשל, מכונה מדחס בוכנה גם מדחס לרכבות – וכעת נכיר את השימוש במדחסים אלה יותר לעומק.

היכן אנו מוצאים מדחסי בוכנה ולמה הם משמשים כיום?

מדחסים לרכבות – כפי שאתם בוודאי מבינים, אחד השימושים השכיחים ביותר של מדחס בוכנה כיום הוא ברכבות בפרט ובכלי רכב בכלל. מדחסים אלה מהווים למעשה חלק ממנגנון השליטה של מנוע בעירה פנימי בוכנאי על גלגלי הרכב או הרכבת, כאשר התנועה שלהם נוצרת על ידי גז השריפה של מנוע הבעירה, והאוויר הדחוס שנוצר בתנועתם מנותב למנגנון שנקרא ארכובה – שהוא זה שיוצר את התנועה הסיבובית של הגלגלים. זהו שימוש חשוב ביותר ורכיב חשוב ביותר בכלי רכב רבים, וחשוב לוודא שבתכנון שלהם משקיעים במדחס מהשורה הראשונה.

כשזה נוגע לאוויר דחוס, אין שירות מקצועי יותר משל טריו אייר

טריו אייר מספקים לכל לקוח את הפתרון המתקדם ביותר שנחוץ לו בכל הנוגע לדחיסת אוויר – בין אם מדובר במדחס בוכנה לרכבות ובין אם מדובר בסוגי מדחסים אחרים. אנחנו נתאים למפעל שלכם את הפתרון שנחוץ לו – וכל שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו בטלפון 04-6065440 ונשמח לעמוד לשירותכם.

עיקרון הפעולה של מדחסי בוכנה

נגישות