מכונת ואקום

לקבלת ייעוץ, פרטים והצעת מחיר לאחד משירותינו

אנא השאירו פרטים ונציגנו המקצועיים ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך גם
מחולל חמצן - טריו אייר

מחולל חמצן תעשייתי

חברות רבות ושונות יכולות ליהנות ממכונת מחולל חמצן. גז חמצן הוא קריטי בפעילויות רבות התומכות בחיים ובתגובות כימיות חיוניות בתעשייה. אם אתם מחפשים מחוללי חמצן

לקריאת המאמר »
מדחס אוויר - טריו אייר

קומפרסור מושתק

קומפרסורים מהווים כלי מאוד חשוב בעסקים ובתעשיות שונים. מדובר על מכשיר אשר חוסך באנרגיה מתכלה כגון: חשמל או דלק ובד בבד, הם פרודוקטיביים עבור מגוון

לקריאת המאמר »
מדחס אוויר בורגי

קומפרסור בורגי 

קומפרסור בורגי הוא סוג של מדחס תעשייתי הממלא תפקיד מכריע בתעשיות שונות. הקומפרסור ידוע ביעילות, באמינות וברב תכליתיות שלו, ונמצא בשימוש נרחב בתעשיות הדורשות אוויר

לקריאת המאמר »

ואקום מאפשר לשמור על טריות חומרי גלם, מוצרים ומזון. מלבד השימוש בשיטת ואקום בתעשיית המזון וגם הפארמה והקוסמטיקה, יש מכונות תעשייתיות שאותן עוטפים כך על מנת להגן עליהן מפני בלאי ושחיקה. בנוסף, השימוש בשיטה של ואקום מוכיח את עצמו בטווח הקצר והארוך. זו שיטה אמינה, מהירה וחסכונית ואפשר ליישם אותה מיידית עם מכונה מתאימה.

איך בוחרים מכונת ואקום?

מחולל ואקום משותף לסקטור העסקי והתעשייתי. אם משתמשים בהן בצורה נכונה, ניתן להפיק מהן יתרונות רבים ולחסוך בהוצאות. עם זאת, הרבה תלוי באופן שבו בוחרים את המכונה. הבעיה היא שלא כל מי שזקוק למכונה מן הסוג הזה אכן יודע איך לבחור אותה, מה גם שלא תמיד ברור עם מי אפשר להתייעץ.

הפתרון הכי טוב הוא להשוות בין סוגים שונים של מכונות על פי פרמטרים אובייקטיביים. כאשר משתמשים בפרמטרים אובייקטיביים, יש סיכוי גבוה יותר לעמוד בקריטריונים של קהל היעד והשימושים השונים. בפועל, יש גם מספר פרמטרים שחוזרים על עצמם עם כל סוגי המכונות:

  • המפרט הטכני המתואר על ידי היצרן – המידע הכי אובייקטיבי שבו אפשר וכדאי להשתמש על מנת להשוות בין סוגים של מכונת ואקום הוא כמובן המידע שמפורט על ידי היצרן. כאן מדובר על מפרט טכני שמשודך לכל סוג של מכונה ומתוכו אפשר להבין מה אפשר לעשות איתה, מה אי אפשר לעשות איתה ובאיזה אופן זה בא לידי ביטוי.
  • מחירים – השאיפה היא כמובן לחסוך בהוצאות עד כמה שאפשר, אבל רצוי לעשות את זה בלי להתפשר על הביצועים.
  • סוג המוצרים – לא רבים יודעים שיש הבדלים בין סוגים שונים של מכונות ואקום, גם כי כמעט כל אחת מהן מתאימה למוצרים אחרים. אז על מנת שהמכונה תהיה מספיק יעילה ותבצע את האטימה הנדרשת תוך כדי עטיפה של המוצרים, צריך לבדוק למה בדיוק היא מתאימה.
נגישות