קומפרסור מושתק

לקבלת ייעוץ, פרטים והצעת מחיר לאחד משירותינו

אנא השאירו פרטים ונציגנו המקצועיים ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך גם
התקנת צנרת אוויר

צנרת אוויר איכותית

לאורך השנים פותחו טכנולוגיות שונות באמצעות ניתן לשפר ולייעל את העבודה במפעלים שונים בתעשייה, במגוון תחומים. השיפור בטכנולוגיות הוביל לכך שהעבודה מתבצעת בצורה בטוחה, יעיל

לקריאת המאמר »

קומפרסורים מהווים כלי מאוד חשוב בעסקים ובתעשיות שונים. מדובר על מכשיר אשר חוסך באנרגיה מתכלה כגון: חשמל או דלק ובד בבד, הם פרודוקטיביים עבור מגוון רחב של תעשיות. מדובר על מערכות עמידות וחזקות ביותר אשר אינן מתקלקלות ועל כן, כדאי מאוד להשתמש בהם בתהליכי עבודה וייצור. יחד עם זאת, אחד החסרונות שלהם הוא הרעש שהם מייצרים, כאשר ישנם מקומות שאמורים להיות שקטים באופן יחסית ואין אפשרות שהקומפרסור ישמיע רעש כל כך חזק כאשר הוא בשימוש. במקרים הללו, כל שיש לעשות זה לבחור מדחס אוויר שקט.

מהו מדחס אוויר מושתק?

מדחס אוויר מושתק הוא מדחס שפועל בצורה הרגילה והשגרתית שבה פועל מדחס מסוג רגיל. מה ששונה בין המדחס המדובר למדחס רגיל היא המערכת המורכבת עליו שמטרתה היא לשכך את הקול שהוא מייצר על מנת להפחית את הרעש שלו. לא פעם מדובר על מעטפת מבודדת רעש המורכבת סביב המכשיר כאשר היא זאת שמפחיתה את הרעש שהמדחס מייצר בצורה ניכרת. כמו כן, המנועים של מדחס אוויר מושתק יהיו כאלה שמפיקים רעש נמוך יותר כאשר הם פועלים. המדחס המדובר הוא מדחס יעיל מאוד, אשר ייצור הרעש שלו הוא ברמת דציבלים הרבה יותר נמוכה משל מצבר אוויר רגיל. ניתן להשתמש בו במגוון מקומות שבהם יש צורך בשקט כגון: במעבדות, בחדרי ניתוח, בחדרי רופאים. השקט מאפשר לעבוד בצורה יעילה ובריכוז גבוה.

כיצד תבחרו מדחס אוויר מושתק?

אם אתם מעוניינים לרכוש מדחס אוויר מושתק לעסק שלכם, חשוב מאוד שתגדירו מראש מהם השימושים הרלוונטיים בו, מהן הדרישות העומדות על הפרק ועוד. כך יהיה לכם קל יותר לבחור את המערכת המדויקת ביותר לצרכים שלכם. אפשר להיעזר כמובן באיש מקצוע אשר מכיר היטב את התחום ויסייע לכם בבחירת המדחס המתאים לכם בהתאם לצרכים העומדים על הפרק ובהתאם לכל פרמטר אשר יש לקחת בחשבון ועל כן, כדאי שתרכשו את המדחס המדובר רק מחברה אמינה ומקצועית שמציעה את המדחסים האיכותיים ביותר מחד ומצד שני, יש בה צוות מקצועי שיכול לכוון אתכם ולסייע בבחירת המדחס הרלוונטי.

נגישות