מדידת ספיקה

לקבלת ייעוץ, פרטים והצעת מחיר לאחד משירותינו

אנא השאירו פרטים ונציגנו המקצועיים ישמחו לחזור אליכם בהקדם:

תוכן עניינים

אולי יעניין אותך גם
מדחס בוכנה

מדחס בוכנה

מה היא בוכנה, וכיצד היא יכולה לשמש עבור דחיסת אוויר? אם אתם לא יודעים בדיוק במה מדובר, נפתח ונסביר כי בוכנה היא למעשה רכיב מכני

לקריאת המאמר »

תחום האוויר הדחוס אינו מוכר לרוב הציבור אך כשאתם פונים אלינו בטריו אייר, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מתעסקים עם מקצוענים. אנו נהיה שם לשירותכם עם כל מדחסי האוויר הטובים ביותר עבור המפעל שלכם, כולל הסברים מפורטים על התאמה נכונה שלהם, כולל מדידת ספיקה כאשר יש בה צורך. מהי בדיוק המדידה הזאת ומתי צריך אותה? אתם שאלתם, אנחנו הולכים לענות!

המדחס היעיל הבא שלכם

מדחס אוויר תעשייתי הוא אחת הרכישות היעילות ביותר שתבצעו בחייכם. מדחס אוויר יכול לשמש אתכם למגוון רחב של שימושים, כאשר הוא יכול לספק לכם הנעה פנאומטית, הוא יכול להשתתף בתהליכי ניקיון, הוא יכול לעזור לכם לקרר אזור מסוים וכן הלאה. עם זאת, ההתאמה של המדחס חייבת להיות מושלמת כדי שהוא באמת יבצע את העבודה היעילה שהוא אמור להגשים, אך כיצד אפשר לוודא עד כמה יעיל הוא באמת? כיצד בתור לקוחות אתם יכולים לדעת שהוא עושה את המיטב? מה בכלל המדד המתאים לפעולה יעילה של המדחס? התשובה היחידה היא בדיקת ספיקה.

מהי בדיקת ספיקה וכיצד היא מתבצעת?

בדיקת ספיקה למדחס אוויר תעשייתי היא אחת הבדיקות החשובות ביותר שיש לבצע. בדיקה זו למעשה תבהיר לכם אחת ולתמיד האם מדחס האוויר שפועל חודשים רבים ולעתים שנים רבות במפעל שלכם, באמת פועל בשיאו או שמה המיטב שלו עוד רחוק ממנו. יכול להיות שיש גורמים שונים שמפריעים לו לעבודה תקינה כאשר היעילות שלו גם יכולה להיפגע במשך הזמן שהוא פועל, כמובן גלל נזקי הזמן. בבדיקת ספיקה הצוות המקצועי שלנו בטריו אייר יגיע אל המפעל ויבחן את פעילות המדחס עד אז יכין דו"ח מפורט שיקבע האם הוא יכול להיות יעיל יותר, ואם כן, כיצד.

מדידת ספיקה

מה יכול לשפר את ספיקת המדחס?

  • אחרי ביצוע מדידת הפסיקה, לצוות שלנו בטריו אייר יהיו את כל התשובות עבורכם. יכול להיות שלחת העבודה אצל צרכני הקצה פשוט אינו מתאים, יכול להיות שהוא חורג מהגבול הנכון לשימוש במדחס ויכול להיות שהוא פשוט אינו יציב. בכל מקרה אנחנו נמצא לכך פתרון הולם.
  • יכול להיות שמספר הצרכנים ברשת האוויר הדחוס גדול מידי, יכול להיות שהפיזור שלהם במפעל מצריך שינוי של תשתית צנרת האוויר שהותקנה לעבודה עם לחץ האוויר שמיוצר על ידי המדחס, וגם יכול להיות שבאותו חדר שבו המדחס פועל, פשוט אין מספיק אוויר ולכן הספיקה נפגעת.
  • יכול להיות שאיכות טוהר האוויר בצנרת נמוכה מאוד, בגלל בעיות שעולות ממדחס האוויר עצמו או לכלוך שיש בצנרת. כל אלו יכולים לפגוע בהולכת האוויר ובכל לספק תוצאות לא מספקות לבדיקת הספיקה. יכול גם להיות שבהתקנת צנרת האוויר הותקנו שסתומים או מסננים רבים מידי וזה מה שפוגע ביכולת הספיקה.

עם טריו אייר בודקים ומיעילות נהנים!

בדיקת ספיקה היא אחת הבדיקות החשובות ביותר כדי לשמור על פעילות תקינה של מדחס האוויר שלכם שעליו מתבסס חלק ניכר מהעבודה במפעל. אנו בטריו אייר כאן לשירותכם לא רק כדי לבצע את הבדיקה אלא גם כדי לבדוק את כל שאר חלקיו, לתחזק וכמובן לתקן במידת הצורך. כמו כן אם אתם צריכים מייבשי אוויר דחוסים, צנרות אוויר או כל חלק אחר שמשתלב במערכת לעבודה חלקה ועמידה לשנים רבות, אתם במקום הנכון.

נגישות